Su Arıtma Makinaları ile Sağlık Evinizde

Hızla yayılmakta olan su arıtma makinaları musluk suyunu sağlıklı içme suyuna dönüştürmekle kalmıyor enerji ve zaman tasarrufu da sağlıyor. İşte yüksek teknoloji ürünü su arıtma makinalarının çalışma prensipleri ve yararları.

 1.Kademe :  5  mikron  Sediment   filtre;   Gözle görülebilen  tüm  kiri,  pası ve kum parçacıklarını giderir.

2.Kademe : Karbon  blok  filtre;  Klorun  ve organik kimyasalların %99’ unu alır. Tat, koku ve renk giderir.Suyu membrandan önce 1 mikron seviyesinde süzerek membranın kapasitesini artırır, ömrünü uzatır.

3.Kademe : UF Membran filtre; Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.

4.Kademe : Post Karbon filtre; Hindistan Cevizi kabuğundan geliştirilmiştir. Post karbon filtre suya belli bir tat ve içim kalitesi vererek suyu içime hazır hale getirir.

Su Arıtma Sistemlerinin Sağladığı Faydalar

Su arıtma sistemlerinin Faydalarını, Sağlık, Ekonomik ve Kalite başlıkları altında toplayabiliriz,

SAĞLIK : Doğru  Su  arıtma  sistemlerinden  çıkan  sular  Sağlık  Bakanlığından,  Dünya  Sağlık örgütünden ve birçok testlerden geçerek onaylanmış sağlıklı su üretimine imkân veren ve son teknolojiyle kullanılarak üretilmiş sistemlerdir.

EKONOMİ : Doğru kullanılan su  arıtma  sistemleri ekonomik açıdan  kendi ücretini 1  ayla 12 ay arasında çıkartmaktadır. Su  için  ayırdığınız  bütçelere   ilk   aydan   itibaren   büyük   tasarruflar sağlamaktadır.  Kendi ücreti kadar bir meblayı size kazandırdıktan sonraki dönemlerde  Sağlıklı, Kaliteli ve Güvenli içme suyunu  senelik  gerekli  bakımlarını  yaptırdığınız  müddetçe  ücretsiz şekilde içmeye devam edebilirsiniz.

KALİTE : Doğru su arıtma sistemlerinin  kalite açısından sağladığı  faydalar da  bulunmaktadır. Kaliteli suda olduğu gibi; işleme tabi tutulan suda  koku, renk ve tat gibi değerler Sağlık  Bakanlığının belirlediği oranlar içinde kalmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir