2016 Yılının Trend Renkleri : Rose Quartz ve Serenity

Standart kabul edilen renk kataloğunun sahibi Pantone bu yıl ilk kez 2016 yılı için iki renk belirledi. 2016 yılı ev dekorasyonunda daha soft ve pastel tonların hakim olacağının da sinyalleri olan bu harika iki seçim Rose Quartz (Soluk Pembe) ve Serenity (Bebek Mavisi) oldu. Ayrıca bu seçimin özel bir anlamı da güncel bir konu olan cinsiyet eşitliğine dayandırılıyor olması…

2016’da dekorasyon ve tasarım dünyasına soluk pembe olarak bilinen ‘’rose kuvars’’ ve bebe mavisi olarak bilinen ‘’serenity’’ renkleri yön verecek. Rose Quartz ve Serenity renkleri aralarındaki uyum ile yumuşak, gözü yormayan ve keskin geçişleri ortadan kaldırması yönüyle özellikle dekorasyonda işimizi oldukça kolaylaştıracak. Bu renkler kullanıldığı her yere sıcak, sakin ve huzur dolu bir enerji yayacak. Sizin de yeni yılda evinizin dekorasyonundan beklentiniz; uyum, sakinlik, denge ve en önemlisi huzur ise Rose Quartz ve Serenity renklerindeki seçimler ile bunu mümkün kılabileceksiniz.

Pembe düşlerin ve şansın rengi iken mavi özgürlüğün, huzurun ve sonsuzluğun rengidir. 2016 yılında evinizi bu duygularla dekore edebilir ve renklerin pozitif etkisini tüm yıl yaşayabilirsiniz.

 

 

Pera Bulvarı’nın 2016 Trend Renkleri ile Seçimleri

Siz de evinizi 2016’nin moda renkleri ile dekore etme ya da yenilemek istiyorsanız size özel seçtiğimiz mutfak ve dekorasyon ürünlerine göz atabilirsiniz.

 

 

1 ) Mavi Silindir Demlik – Pastel Mutfaklar

2 ) Pembe Silindir Kavanoz – Pastel Mutfaklar

3 ) Pasta Tabağı – Sthal

4 ) El ve Banyo Havlusu – Casual Avenue

5 ) El Yapımı Kahve Fincanı – Ceyda Bozkurt 

6 ) Seramik Vazo – Yargıcı Homeworks

7 ) Örgü Battaniye – Betires

8 ) Tekli Koltuk – Delcatu

9 ) Dekoratif Cam Şişe – Love Letter

10 ) Puf – Woodenbend

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir